Nastal čas na nový začátek

5. července 2016 v 18:56 |  Blog
Ahoj,
ráda bych vás přivítala na svém novém blogu o hudební skupině Tokio Hotel.

Tento blog zakládám především po tom, co Evule ukončila po neuvěřitelných deseti letech svůj blog tokio-hotel-de.cz, který byl hlavním zdrojem novinek o skupině nejen pro české fanoušky. Všem fanouškům tento skvělý blog chybí a už navždy chybět bude. Přestože jsou v dnešní době novinky ohledně kapeli snadno dostupné, blog Evule plnil i jiné funkce, než jen informativní - lidé tam mohli volně diskutovat na kterékoli téma. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla založit tenhle ,,náhradní blog", který by měl být jen slabou náhradou za ten Evulin.

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli se k blogování mám uchýlit, protože je to neskutečně náročná záležitost - hlavně z hlediska času. Nakonec jsem si řekla, že tento blog zkusím vést minimálně dva měsíce, a poté uvidím, jestli se mezi vámi chytí nebo ne :).

Záleží mi na tom, abyste se tady cítili dobře a neměli problém se v systému blogu vyznat. Proto jsem po domluvě s Evulí udělala hodně věcí ,,na její způsob" (tedy tak, jak je znáte z blogu tokio-hotel-de.blog.cz). Snažila jsem se vytvořit podobný systém rubrik, přidávání fotek a článků atd. Přesto je zde pár věcí, které na blogu E. nebyly (např. bazar věcí s TH) a nebo tu naopak některé věci chybí.

Co se týče tzv. spřátelených blogů (affilates), nemám s tím problém a pokud máte zájem se ,,spřátelit", dejte mi to jednoduše prosím vědět.

S blogováním na této úrovni (Evule dala laťku nepřekonatelně vysoko :) zkušenosti nemám, proto buďte prosím ke mně shovívaví.

Je důležité uvést, že veškeré informace (včetně fotek, videí atd.), které pochází z minulosti, najdete na blogu tokio-hotel-de.blog.cz. Zde se budou objevovat převážně novinky (od července 2016).

Ještě bych ráda poděkovala Lenny (lennydiary.blog.cz), která mi vytrhla trn z paty tím, že mi (nám) vyrobila tento super design, děkuju!

Pokud máte jakékoli dotazy, připomínky, nápady ohledně fungování tohoto blogu, neváhejte mě kontaktovat. Za zpětnou vazbu budu jedině ráda. Blog se teprve rozjíždí, takže zde bude určitě ještě hodně ,,much", které musím postupem času vychytat. :)

Děkuju.


TokioHotel.blog@email.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 8. července 2016 v 23:26 | Reagovat

Jů tak konečně si to tady rozjela :) tak přeji hodně štěstí s blogem! :)

2 Monika Monika | 9. července 2016 v 0:12 | Reagovat

Děkujeme <3

3 Sabsa Sabsa | 15. září 2016 v 17:24 | Reagovat

Super!!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.