"I'm not OK": Záhada za "Tokio Hotel" – Billyho Albem

25. července 2016 v 2:33 |  Articles
Speciálně pro fanoušky populární německé kapely Tokio Hotel byla tato zpráva velkým překvapením: Bill Kaulitz (26) začal se svou sólovou kariérou. Pod novým názvem "Billy" zpěvák vydal své první album "I´m not Ok" (v německém jazyce: Ich bin nicht OK), název desky má osobní spojitost.
V Berlíně představil Bill alias Billy svůj projekt k jeho albu v Seven Star Galerii. Při tom 26-letý pro RTL prozradil, jak vzniklo jeho nové jméno: "Je jen velmi málo lidí, kteří mě tak nazývají." Jeho matka mu dala přezdívku a ona zvláštní osoba mu také takto říkala - osoba, s níž byl naposledy ve vztahu. A tato láska je důvodem k názvu jeho práce: "V Americe jsem ztratil svou lásku, která byla pro mě velmi bolestivá, ale zanechal jsem bolest z odloučení ve svých nových písních", odhalil Bill pro Bild.
Při práci na svých hudebních a fotografických dílech byl schopný překonat svůj žal. "V podstatě se mi daří opravdu dobře. Také jsem byl někým podveden, měl zlomené srdce", vysvětluje Bill. Kdo je ten někdo, nechtěl prozradit. "Byla to velmi dlouhá doba", bylo jediné, co prozradil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gisela Veberová Gisela Veberová | E-mail | 25. července 2016 v 12:26 | Reagovat

zdravím ten to článek jste nechutně okopírovali slovo od slova z FB stránek Tokio Hotel Česká Republika !!! ten dotyční/ dotyčná jsi s překladem dělají tu práci a není to lehké je to práce i na 2-3-4 hodiny a vy to jen opíšete Jak smutné. není to fer a myslete jsi co o tom co jen chcete !!!

2 tokio-hotel tokio-hotel | E-mail | 25. července 2016 v 13:33 | Reagovat

[1]: Ahoj, díky za tvůj názor. Co se týče překladu různých rozhovorů atd., překlad nedělám já, ale má kamarádka (já to zde pouze zveřejňuji), se kterou vedu tento blog. Pokud jí chceš kontaktovat, zde je její email: expressi@seznam.cz Co jsem se tak dívala, ,,slovo od slova" (jak uvádíš) okopírované opravdu není. Možná to může být tím, že mohl být v obou případech použit překladač.
P.S.: Před nedávnem nás jedna fanynka upozornila, že jste prý okopírovali část našeho překladu ,,Q&A" z Mexika, tak nevím, ale nehodlám to už řešit.
V případě jakýkoliv dotazů nabízím i email blogu: tokiohotel.blog@email.cz

3 Marťa Marťa | 25. července 2016 v 20:59 | Reagovat

Já jsem tak ráda za ty překlady. Opravdu díky za ně, moje angličtina není tak dobrá a tak jsem za to opravdu vděčná :) :D
Jinak by mě stále zajímalo co to bylo za osobu co byla s Billem :D ale tak to asi zajímá snad všechny Aliens :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.