BILLY Book Launch Party [10.7.2016]; Mexico City - Q&A

13. července 2016 v 1:08 |  Interviews

Fanynka: Můžeš nám prosím něco zazpívat?
Bill: Znáte mě, když vám zpívám, chci to udělat pořádně. Ale slibuju vám, protože já chci hrát tyhle písničky, že to naplánuji, i když je to jen 5 písniček, ale chci to naplánovat, hrát pro vás.. Ale chci říct, že když mi říkáte, jak vám písničky a všechny ty věci pomáhají, znamená to pro mě hrozně moc.
Fanoušci skandují ,,Zpívej, zpívej, zpívej!"
Bill: Neee to se nestane, to se nestane! Mockrát vám děkuji, teď se půjdeme fotit. Chcete se fotit? A pak budu podepisovat vaše knihy a strávím s vámi nějaký čas.

Otázka zřejmě na to, co miluje v Mexiku.
Bill: Jídlo! (směje se) Abych byl upřímný, miluju pocit, kdykoliv sem přijedeme, je to jako tolik lásky, každý je tak příjemný. Je tady spousta parků, psů, docela sem chci vzít Pumbu, on je doma a je teď hrozně smutný. Ale Tom chtěl taky přijít, ale je ve studiu. Tam se toho tolik odehrává, máme spoustu práce, trochu si jí rozdělujeme, takže Tom je ve studiu a pracuje na nových Tokio Hotel písničkách!Bill: Tvá spřízněná duše může být v zasranym Švédsku? Právě teď a ty jsi v Mexiku a myslíš si, že s tou osobou strávíš zbytek svého života. Mám pocit, že musíš být velmi šťastný/á. Existují rozdílné druhy lásky a lidí, se kterými se setkáváš, ale být šťastný, mít někoho, s kým strávíš zbytek života, to musíš mít prostě hodně štěstí. Doufám, že se vám to všem stane. Nevím, hodně štěstí s tímhle všim. Je to drsný, je to opravdu drsný, ale může se to stát, měli bychom tomu věřit!

Bill: Zůstaňte věrní sami sobě. Protože já mám pocit, že jsem ztratil sám sebe v tom vztahu, protože jsem dával, dával a dával a já sám se obětoval. Prostě jsem žil jenom pro tu osobu. Snažil jsem se udělat všechno skvělým a možným, ale už jsem to nebyl já. Teď, když se na to zpětně dívám, si říkám ,Kdo byl ten člověk?' Nevím, měl jsem jiné normy, jiné věci, kterým jsem věřil, tak proč jsem to dělal... Hrozně jsem se měnil, jenom abych se tak nějak přizpůsobil. A taky jsem obětoval svou kariéru, snažil jsem se zůstat daleko od hudby a nebyl jsem kreativní ... Cítil jsem, jak se měním v jiného člověka a trvalo mi chvíli, než jsem našel cestu zpátky, byl zase sebejistý, věřil si, věřil zase svým instinktům. Když se na to podívám zpětně, řeknu si ,Co jsem to doprdele dělal, co se děje, proč se to dělo zrovna mně?' Ale hádám, že je to prostě jenom část života, že se to stává a může se to stát znova. Ale to je právě to, co to je - někdy takový život je. Dalo mi to pořádnou lekci.

Bill: Prostě se nebát. Je to jeden z nejdůležitějších procesů. Je to o sdílení toho všeho s lidmi. Mně to hodně pomohlo, vyprávěl jsem to kamarádům a rodině. Vím, každý to máme jinak, jako třeba Tom. Když má Tom zlomené srdce nebo má problém, nikdy to s nikým nesdílí, je velmi uzavřený a já jsem asi jediný člověk, kterému to řekne. Ale já ho mám tak přečteného, vím co je špatně, ale on by to tak nikdy neřekl, takže.. Mně to pomáhá, mluvit o tom, prostě to ze sebe dostat, zpívat o tom, říct to rodině a přátelům a mít podporu.

Bill: A pak, když jste na chvíli smutní, měli byste jít ven, poznat nové lidi, mít sex s jinými lidmi, protože tohle vám zase buduje vaši důvěru. Někdy, když máte zlomené srdce, ta osoba má hodně z vás. Má vaší energii, sebedůvěru a dokonce i lásku. Snažte se být s lidmi, kteří vás milují.

Bill: Právě teď jsem šťastný. Cítím se na velmi dobrém místě, můžu si užívat hudbu a všechno s kapelou a pro mě jako sólového umělce si to můžu užít tak, jako nikdy před tím. I když jsme se skupinou na místě, kde jsme velmi klidní, nemusíme nikomu nic dokazovat. Dostali jsme se z mnoha dohod, ve kterých jsme byli svázaní po celé roky. Je to docela čerstvé, všechno je hodně nové, zajímavé, můžeme konečně dělat věci, které dělat chceme a už nemusíme dělat kompromisy s ostatními, nahrávací společnosti a věci jako tohle... Pro nás je to opravdu o užívání si života, fanoušků, všeho toho, co je spojené s hudbou a děláme prostě věci, které dělat chceme. Snažím se užívat si života, jak jen můžu a dělat hudbu a věci, které prostě miluju.

Fanynka: Jakou nejlepší radu ti dal Tom v průběhu tohoto složitého období?
Bill: On opravdu nedává rady, protože měl taky zmařený vztahy. Myslím, že je to spíš o tom, že existuje. Vždycky mě bránil nebo podporoval - bez ohledu na to, jestli jsem udělal nejblbější rozhodnutí na světě. Párkrát jsem to udělal, ale on tady prostě vždycky byl, je tak podporující a nezáleží na tom, co udělám nebo koho si přivedu domů..
Shiro: Prostě tě přes to chce přenést.
Bill: (usmívá se) Ano, chce, abych se přes to přenesl, přesně. On je prostě vždycky tady, jsme jako jeden člověk a neumíme si představit život bez druhého. Jo, bez ohledu na to, co udělám, on mě vždy podporuje, přestože si myslí, že jsem velmi hloupý, pokud jde o lásku.


(c) Přeložila Terez pro tokio-hotel.blog.cz
Jedná se o velmi rychlý překlad, za případné chyby se omlouváme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.